půjčovny a školy

Nepostradatelnou součástí každého pořádného ski areálu jsou dobře zásobené půjčovny lyžařského a snowboardového vybavení. Níže najdete seznam partnerských provozoven. Při objednání výuky v těchto školách máte nárok na slevu 10%  z ceny jízdného, pokud si permanentku zakoupíte v doprovodu instruktora.

 

Novako School

Lyžařská a snowboardová škola Novako na Božím Daru nabízí zázemí vlastního lyžařského areálu, orientovaného především na děti. K dispozici je dětské hřiště, snowtubing a vlek pro klienty školy zdarma.
 
 
 
 
 
Užijte si letošní zimu naplno! Chcete začít lyžovat, snowboardovat či snowkitovat? Je jedno kolik vám je let, zda jste začátečník či pokročilý, máme vám co nabídnout. Krom lyží K2, snowboardů Burton a běžek Atomic, půjčujeme i vybavení na snowkite, běžky a sněžnice. 
 
 
 
 
 
Letos jsme pro Vás připravili vylepšené zázemí školy. Rovněž jsme zkvalitnili a rozšířili půjčovnu. Od 28. prosince se na Vás těšíme. Neváhejte a přijeďte se zdokonalit v lyžování. Výuka je určena pro všechny věkové kategorie. Učíme v individuální či skupinové formě. Pro všechny klienty školy je k dispozici provazový vlek a dětské hřiště s pomůckami.

 


Půjčovna lyží a ski servis Montana

V našich půjčovnách v centru města Boží Dar a na vrcholu Klínovce Vás rádi vybavíme kvalitním sportovním vybavením na lyže, snowboard či běžky. Samozřejmostí je partnerská škola lyžování . Dále pak nabízíme servis lyží špičkovou technologií švýcarské značky Montana. Rádi Vám splníme každé přání a zpříjemníme pobyt na horách. Těšíme se na Vaší návštěvu!

Novinky

Aktuality pro sezónu 2017/2018

Novinkou pro nadcházející sezónu 2017/18 je dětský pás a vybavený dětský park na sjezdovce Hranice. Zasněžování na sjezdovce VL 500 a terenní úpravy na... více

Akce

Retro Jam 2018 - Neklid

V sobotu 24.3.2018 se po roce vrací legendární Retro Jam a bude to zase velký! více

Video

Mapa

Mapa

MENUX