Ježíškovy Vánoční trhy

Druhou adventní sobotu 5. prosince od 10,00 hodin srdečně zve Město Boží Dar na tradiční Ježíškovy vánoční trhy.

O druhém adventu se náměstí na Božím Daru zaplní řemeslníky a umělci, kteří vám nabídnou své originálně a kvalitně zpracované výrobky. Děti budou mít spoustu práce v tvůrčích dílničkách a dospělí si budou moci v klidu při lahodném cukroví a voňavém moku rozmyslet, jaký dárek bude vhodný pro babičku, jaký pro strýčka a jaký si nechají pro sebe.

Skiareál Boží Dar Neklid, jeden z partnerů akce, připravil pro návštěvníky Ježíškových vánočních trhů speciální nabídku:
Při zakoupení celoroční permanentky v sobotu 5. 12. 2015 obdržíte 10% slevu. Vouchery budou k dispozici v Infocentru Boží Dar od 10 do 17 hodin. Úhradu je možné provést od 5. 12. do 11. 12. 2015.

A protože toho dne se otvírá nebe i peklo, potkáte u nás i anděly a čerty.

Přijďte si druhou adventní sobotu užít v pospolitosti s přáteli, klidu a pohodě!

Podrobnější informace a program Ježíškových vánočních trhů naleznete na webových stránkách Města Boží Dar www.bozidar.cz a v kalendáři akcí Karlovarského kraje na adrese www.zivykraj.cz.


<- Zpět

Novinky

Nordic cross 18.3.2017

Poslední ze série Super cross závodů na trati z MSJ na sjezdovce Za Prahou se uskuteční tento víkend. V sobotu 18.3. se do technické a náročné trati pustí závodníci na běžkách v... více

Akce

Ježíškovy vánoční trhy

Opět po roce se 9.prosince od 10 do 17 hodin sejdou krušnohorští řemeslníci a umělci na tradičních Ježíškových trzích. Z Božího Daru je každý dárek originál. Vystoupí skupina... více

Video

Mapa

Mapa

MENUX